Ekontrol to platforma, która jest pomocna zarówno dla instalatorów i doradców technicznych, którzy potrzebują wielu danych technicznych i parametrów do oceny pracy instalacji lub serwisowania urządzeń, ale także dla użytkowników produktów, którzy potrzebują narzędzia do codziennej obsługi instalacji. Do obsługi prostej, intuicyjnej oraz dostosowanej do naszego tryby życia.

Jakie urządzenia obsługuje platforma Ekontrol?

- urządzenia marki Hewalex wyposażone w sterownik marki Geco, m. in. pompy ciepła do centralnego ogrzewania z serii PCCO, wybrane pompy ciepła do ogrzewania wody użytkowej, kolektory słoneczne, system zarządzania energią OPTI-ENER 2.0

Warunki konieczne do zarejestrowania urządzenia na platformie Ekontrol:

- zapewnienie stałego połączenia urządzenia z Internetem

- podanie adresu mailowego

WAŻNE! Podczas rejestracji na ekontrol.pl podaj numer telefonu i adres mailowy, z których korzystasz na co dzień. Nie będziemy wykorzystywać Twoich danych do przesyłania komunikatów marketingowych (chyba, że wyrazisz na to zgodę) – chcemy mieć kontakt z Tobą, aby w razie konieczności móc szybko skontaktować się z Tobą w sprawie pracy Twojej instalacji (np. w sprawie aktualizacji oprogramowania lub w celach serwisowych).

Dlaczego warto zarejestrować się na platformie Ekontrol?

- bezpłatna rejestracja Twojego urządzenia na platformie ekontrol.pl da Ci możliwość zdalnej kontroli 
i zarządzania Twoim urządzeniem, a także zapewni Ci bezpieczeństwo pracy Twojej instalacji

- jeśli kupiłeś pompę ciepła PCCO Hewalex, rejestracja do systemu Ekontrol wydłuża gwarancję na urządzenie do 5 lat, zgodnie z zapisami w Karcie Gwarancyjnej produktu. Posiadając pompę ciepła na gwarancji i korzystając z platformy Ekontrol, będziesz otrzymywał okresowy raport techniczny z pracy urządzenia, dzięki któremu nie musisz martwić się o płatne przeglądy gwarancyjne swojego urządzenia. Podczas gwarancji, w razie wystąpienia problemów w pracy urządzenia, skontaktujemy się z Tobą, by rozwiązać problemy z działaniem urządzenia i instalacji. Właściciele urządzeń Hewalex mają gwarancję, że nad prawidłową pracą ich urządzeń czuwają najlepsi specjaliści z działów technicznych firmy Hewalex.